Chorvatské chování - Jednoduché tipy, jak mu porozumět

11.12.13

Některé děti chtějí psa nebo kočku, aby byl jejich kamarád každý den. Ale někteří zvažují vzácných zvířat za jejich mazlíčky. Mnozí z vás může najít to neobvyklé mít krůtí domácího mazlíčka. Ale pro vaši informaci, protože před několika desítkami let, jsou krůty byly drženi jako mazlíčci. Ve skutečnosti, syn Abrahama Lincolna stále krocana jako první Bílý dům turkey zvířátko, protože jeho sociální krůtí chování.

Turecké chování - Jednoduché tipy, jak mu porozumět

Farm Sanctuary, jeden z skupin dobré životní podmínky zvířat, svědčil, že krůty jsou inteligentní a velmi společenský zvířata. Mohou být ve srovnání se psy, pokud jde o společnost a spolehlivost. Bývalý americký prezident George W. Bush kdysi poznamenal v jeho 2001 Národní projevu Presentation díkůvzdání, že udržování krůty jako domácí mazlíčky, je stará a stále existující tradice generace a doporučil, aby v ní pokračovat.

Existují dva druhy krůt podle jejich chovu a krůtí chování. Jedním z nich je divoký krocan a druhý je domácí krůta. Domácí krůty jsou ty narozené a žijící v obchodním drůbežárně v němž jsou určeny pouze pro díkůvzdání večeře. Jsou krmeni granulemi a jiným komercionalizované umělé kanály. Domácí krůty nemají schopnost létat, protože oni jsou jen chována v klecích a vzhledem k tomu jídlo a teplo každodenní, aniž by jim při uplatňování jejich křídla. Nejsou známé žádné zpravodajských schopností, na rozdíl od divokých krůt.

Neboj se v souladu divocí krocani jako domácí mazlíčky, protože jejich jména. Je to pro jejich krůtí chování, které někteří považují je jako mazlíčky. Oni jsou voláni divoké krocany, protože oni jsou narozeni ve volné přírodě a žijí v přírodním způsobem bez omezení na to, co jíst a dělat. Mohou létat, protože se rodí svobodní. Někteří věří, že jsou chytřejší než na domácím trhu, a to je důvod, proč mnozí raději je jako mazlíčky.

To je také nejlepší, pokud budete držet samčí a samičí krůta, aby se vaše krůty šťastný a plný života. Obvyklá krůtí chování divoké mužské Chorvatsko je hlasitý kdákání a kdákání zvuky. Oni jsou také pohlcují a čechráš jejich peří, když chtějí pářit ženská krocana. Budou šířit své křídla, zatímco žere ohromně pro ženy všímat. Budete také pozorovat, že se bude pohybovat sem a tam. Je to další atrakce strategie dostat samici. Jedná se o běžné náznaky, že žena krůtí nebo slepice je připravena k páření. Budete pak určit, kdo je dominantní tom je a kdo není. Obyčejně, bude dominantní samec krůtí být první, kdo se pářit, zatímco ostatní se budou jen snažit získat partnera, když dominantní není kolem nebo hledáte.

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru Stako

Pořiďte si do ložnice vestavěné skříně – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Možnosti pronájmu bytu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Dovolená v Itálii

Využijte skvělých cen first minute nabídky a užijte si léto u moře třeba právě v krásné, slunné Itálii.


Pobytový balíček

Využijte možnost zvýhodněných pobytových balíčků v překrásném prostředí Krkonoš. Ubytování v Peci pod Sněžkou.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Vestavěné skříně Praha

Výroba vestavěné skříně Praha na profesionální úrovni s širokou paletou barev a dekorů.


Náhradní plnění

Zajistěte si plnění zákonného podílu zaměstnaných OZP. Využijte náhradní plnění a získejte profesionální služby ve špičkové kvalitě.


informace o Praze na jednom místě. To je portál prahaaz.cz.


Cestujte s námi a zažijte tak dovolenou Vašich snů! Cestování nás baví.


Moderní design kanceláří

Pracujte v příjemném prostředí, svěřte design kanceláří profesionálům.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.