Šťastné cestování autem se psem

07.12.12

Ne každý pes bude těšit cestování autem, zkušenosti, které mohou najít děsivé a stresující. Můžete se vyhnout případným noční můry a aby vaše auto cesty, ať už dlouhé nebo krátké, jak příjemný a bez stresu a úzkosti jak je to možné s použitím nějakého jednoduchého předvídavosti a plánování.

V ideálním případě váš pes by měl být doma vyškoleni než si myslíte o tom, že auto, aby jízda s ním, měl by poznat jeho vlastní prostor pro spaní a poslouchat základní příkazy, bude to snazší převést své známé domácí zkušenosti na toto nové "auto prostředí".

Šťastné cestování autem se psem

Představujeme vám psa (štěně nebo dospělého), aby cestování automobilem by měla být přijata pomalu, začít se základní úvod do jeho nového cestovního oblasti, které by měly být zadní sedadlo nebo za které pokud je to vhodné. Umístěte některé známé majetky zde, aby se cítil jako doma. Nespouštějte motor původně a nechte dveře otevřené, zatímco vy pet a mluvit s ním. Jakmile se zdá, dobře je v autě, můžete začít užívat ho pro některé krátké jízdy, zkuste jít na místa, mohl by být obeznámeni s, a rád, ale je důležité, aby měnit cesty můžete vzít, to není jen používat auto k návštěvě park nebo váš veterinář, psi se učí sdružení a pokud sdružují do auta cestu jen s příjemným nebo stresující návštěvy mohou být příliš vzrušení nebo úzkost při žádných dalších cestách.

Pokud máte pocit, váš pes je v pohodě s těmito krátkých cestách a rád dostat se do "své místo" ve vašem autě, je pravděpodobně připraven pro delší cesty, což bude vyžadovat nějaké předběžné plánování.

Pro delší cesty to bude lepší, když váš pes je zabezpečený při cestování, zkuste použít postroj, psí bezpečnostní pás nebo bednu (je-li vaše auto je dost velký), vše snadno k dispozici ke koupi. Jednou z těchto metod vám pomůže bránit znuděně psa, který by mohl chtít pohybovat příliš mnoho.

Obeznámeni deka, aby se cítil pohodlně, je také dobrý nápad, a mohou podpořit spánek. Vezměte nějaké hračky, jak staré oblíbené a několik nových.

Naplánujte si cestu dostatek času pro pohodlí zastávek, budou všechny psi potřebují natáhnout nohy, nadýchat se čerstvého vzduchu a odebírají toaletní přestávky.

Pokračujte velké množství tekutin a potravin pro vašeho psa a snažte se, aby nakrmíš ho na pár hodin před odjezdem a zkuste krmit jen malé části, když na cestě.

Ujistěte se, že pes má dostatečné větrání, i když vaše auto má klimatizaci zkuste nechat nedaleké otevřené okno mírně, ale ne dostatečně široký pro něj strkat hlavu ven, který je zároveň nebezpečné pro řidiče a psem.

Na všech zastávkách, které provedete, kde budete mít svého psa z auta zajistí, že je kladen na bezpečné vedení před povolením ho.

Další věc, aby zvážila, je poradit se svým veterinářem před zahájením Ty první dlouhou cestu, oni jsou obvykle rádi poradí a dokonce poskytují veškeré vhodné léky, které by mohly zmírnit stres, úzkost a možná auto kinetózy.

Některé psí plemena se snadněji automobilové dopravy než ostatní, výběr správného psí plemeno může ušetřit, vlastníka, některé stres a úzkost.

Doufejme, že po těchto návrhů bude vaše cesta bez stresu a můžete realizovat potěšení z jízdy autem s šťastný a spokojený pes, nikdo neustále ptát, říkat vám nejlepší trasu, aby se na ně, komentovat vaše řízení nebo se ptát, jak dlouho to bude?

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru Stako

Pořiďte si do ložnice vestavěné skříně – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Možnosti pronájmu bytu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Dovolená v Itálii

Využijte skvělých cen first minute nabídky a užijte si léto u moře třeba právě v krásné, slunné Itálii.


Pobytový balíček

Využijte možnost zvýhodněných pobytových balíčků v překrásném prostředí Krkonoš. Ubytování v Peci pod Sněžkou.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti ELAN interior, která udává světové trendy.


Profesionální bezpečnostní služby

Svěřte ochranu svého majetku do rukou profesionálů, využijte bezpečnostní služby špičkové kvality v celé České Republice.


Vestavěné skříně Praha

Výroba vestavěné skříně Praha na profesionální úrovni s širokou paletou barev a dekorů.


Náhradní plnění

Zajistěte si plnění zákonného podílu zaměstnaných OZP. Využijte náhradní plnění a získejte profesionální služby ve špičkové kvalitě.


informace o Praze na jednom místě. To je portál prahaaz.cz.


Cestujte s námi a zažijte tak dovolenou Vašich snů! Cestování nás baví.


Moderní design kanceláří

Pracujte v příjemném prostředí, svěřte design kanceláří profesionálům.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.